QSCP251Q160J1GV001T
QSCP251Q160J1GV001T Johanson Technology Inc.
?s=%22QSCP251Q160J1GV001T%22
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 16PF 250V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.035" (0.89mm)
Capacitance: 16 pF
на замовлення 2022 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 16PF 250V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.035" (0.89mm), Capacitance: 16 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QSCP251Q160J1GV001T QSCP251Q160J1GV001T Виробник : Johanson Technology Inc. ?s=%22QSCP251Q160J1GV001T%22 Description: CAP CER 16PF 250V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Capacitance: 16 pF