Продукція > QST > QT161S-25.000MAAV-T
QT161S-25.000MAAV-T QST
Виробник: QST
1.6x1.2 Timing XTAL 25 MHz 30ppm 30ppm -20 to 70C 8pF
на замовлення 5498 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 281
Відгуки про товар
Написати відгук