Продукція > QST > QT161S-26.000MAAB-T
QT161S-26.000MAAB-T QST
Виробник: QST
1.6x1.2 Timing XTAL 26 MHz 30ppm 30ppm -20 to 70C 6pF
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 219
Відгуки про товар
Написати відгук