Продукція > TXC CORPORATION > QT161S-26.000MDDV-T
QT161S-26.000MDDV-T
QT161S-26.000MDDV-T TXC Corporation
qt161s.pdf
Виробник: TXC Corporation
1.6x1.2 Timing XTAL 26 MHz 30ppm 30ppm -40 to 85C 16pF
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 301
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT161S-26.000MDDV-T - Quarz, 26 MHz, SMD, 1.6mm x 1.2mm, 20 ppm, 8 pF, 20 ppm, QT161S Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 1.6mm x 1.2mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 26MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 8pF, Produktpalette: QT161S Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT161S-26.000MDDV-T QT161S-26.000MDDV-T Виробник : TXC 4420370.pdf Description: TXC - QT161S-26.000MDDV-T - Quarz, 26 MHz, SMD, 1.6mm x 1.2mm, 20 ppm, 8 pF, 20 ppm, QT161S Series
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 26MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 8pF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 1.6mm x 1.2mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 26MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 8pF
Produktpalette: QT161S Series
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 14
QT161S-26.000MDDV-T QT161S-26.000MDDV-T Виробник : TXC Corporation qt161s.pdf 1.6x1.2 Timing XTAL 26 MHz 30ppm 30ppm -40 to 85C 16pF
QT161S-26.000MDDV-T Виробник : QST Corporation 1.6x1.2 Timing XTAL 26 MHz 30ppm 30ppm -40 to 85C 16pF
Мінімальне замовлення: 458
товару немає в наявності
QT161S-26.000MDDV-T QT161S-26.000MDDV-T Виробник : TXC Corporation QT161S.pdf Crystals 1.6x1.2 Seam Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-20ppm a.25C, +/-20ppm (-20 to 70C), 8pF