Продукція > TXC CORPORATION > QT161S-26.000MEEB-T
QT161S-26.000MEEB-T
QT161S-26.000MEEB-T TXC Corporation
qt161s.pdf
Виробник: TXC Corporation
Crystal 26MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 6pF FUND 100Ohm 4-Pin CSMD T/R
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals 1.6x1.2 Seam Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-10ppm a.25C, +/-10ppm (-20 to 70C), 6pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT161S-26.000MEEB-T QT161S-26.000MEEB-T Виробник : TXC Corporation qt161s.pdf Crystal 26MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 6pF FUND 100Ohm 4-Pin CSMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 275
QT161S-26.000MEEB-T Виробник : QST Corporation 1.6x1.2 Timing XTAL 26 MHz 10ppm 10ppm -20 to 70C 6pF
Мінімальне замовлення: 458
товару немає в наявності
QT161S-26.000MEEB-T QT161S-26.000MEEB-T Виробник : TXC Corporation QT161S.pdf Crystals 1.6x1.2 Seam Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-10ppm a.25C, +/-10ppm (-20 to 70C), 6pF