Продукція > TXC CORPORATION > QT161S-26.000MEEI-T
QT161S-26.000MEEI-T
QT161S-26.000MEEI-T TXC Corporation
qt161s.pdf
Виробник: TXC Corporation
Crystal 26MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 16pF FUND 100Ohm 4-Pin CSMD T/R
Написати відгук
Crystals 1.6x1.2 Seam Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-10ppm a.25C, +/-10ppm (-20 to 70C), 16pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT161S-26.000MEEI-T QT161S-26.000MEEI-T Виробник : TXC Corporation qt161s.pdf Crystal 26MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 16pF FUND 100Ohm 4-Pin CSMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 275
QT161S-26.000MEEI-T Виробник : QST Corporation QT161S-26.000MEEI-T
Мінімальне замовлення: 458
товару немає в наявності
QT161S-26.000MEEI-T QT161S-26.000MEEI-T Виробник : TXC Corporation QT161S.pdf Crystals 1.6x1.2 Seam Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-10ppm a.25C, +/-10ppm (-20 to 70C), 16pF