Продукція > TXC > QT161S-27.120MDDQ-T
QT161S-27.120MDDQ-T
QT161S-27.120MDDQ-T TXC
4420370.pdf
Виробник: TXC
Description: TXC - QT161S-27.120MDDQ-T - Quarz, 27.12 MHz, SMD, 1.6mm x 1.2mm, 20 ppm, 10 pF, 20 ppm, QT161S Series
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 27.12MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 10pF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT161S-27.120MDDQ-T - Quarz, 27.12 MHz, SMD, 1.6mm x 1.2mm, 20 ppm, 10 pF, 20 ppm, QT161S Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 1.6mm x 1.2mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 27.12MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 10pF, Produktpalette: QT161S Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT161S-27.120MDDQ-T QT161S-27.120MDDQ-T Виробник : TXC 4420370.pdf Description: TXC - QT161S-27.120MDDQ-T - Quarz, 27.12 MHz, SMD, 1.6mm x 1.2mm, 20 ppm, 10 pF, 20 ppm, QT161S Series
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 1.6mm x 1.2mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 27.12MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 10pF
Produktpalette: QT161S Series
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
QT161S-27.120MDDQ-T Виробник : QST 1.6x1.2 Timing XTAL 27.12 MHz 20ppm 20ppm -20 to 70C 10pF