Продукція > TXC CORPORATION > QT161S-37.400MAAE-T
QT161S-37.400MAAE-T
QT161S-37.400MAAE-T TXC Corporation
qt161s.pdf
Виробник: TXC Corporation
1.6x1.2 Timing XTAL 37.4 MHz 30ppm 30ppm -20 to 70C 12pF
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 298
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals 1.6x1.2 Seam Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-30ppm a.25C, +/-30ppm (-20 to 70C), 12pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT161S-37.400MAAE-T QT161S-37.400MAAE-T Виробник : TXC Corporation qt161s.pdf 1.6x1.2 Timing XTAL 37.4 MHz 30ppm 30ppm -20 to 70C 12pF
на замовлення 500 шт:
QT161S-37.400MAAE-T Виробник : QST Corporation 1.6x1.2 Timing XTAL 37.4 MHz 30ppm 30ppm -20 to 70C 12pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 458
товару немає в наявності
QT161S-37.400MAAE-T QT161S-37.400MAAE-T Виробник : TXC Corporation QT161S.pdf Crystals 1.6x1.2 Seam Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-30ppm a.25C, +/-30ppm (-20 to 70C), 12pF