Продукція > TXC CORPORATION > QT161S-37.400MAAI-T
QT161S-37.400MAAI-T
QT161S-37.400MAAI-T TXC Corporation
qt161s.pdf
Виробник: TXC Corporation
Crystal 37.4MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 16pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 298
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals 1.6x1.2 Seam Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-30ppm a.25C, +/-30ppm (-20 to 70C), 16pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT161S-37.400MAAI-T QT161S-37.400MAAI-T Виробник : TXC Corporation qt161s.pdf Crystal 37.4MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 16pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD
на замовлення 500 шт:
QT161S-37.400MAAI-T Виробник : QST Corporation QT161S-37.400MAAI-T
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 458
товару немає в наявності
QT161S-37.400MAAI-T QT161S-37.400MAAI-T Виробник : TXC Corporation QT161S.pdf Crystals 1.6x1.2 Seam Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-30ppm a.25C, +/-30ppm (-20 to 70C), 16pF