Продукція > TXC CORPORATION > QT161S-37.400MEEI-T
QT161S-37.400MEEI-T
QT161S-37.400MEEI-T TXC Corporation
qt161s.pdf
Виробник: TXC Corporation
Crystal 37.4MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 16pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT161S-37.400MEEI-T - Quarz, 37.4 MHz, SMD, 1.6mm x 1.2mm, 10 ppm, 16 pF, 10 ppm, QT161S Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 1.6mm x 1.2mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 37.4MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: 10ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 10ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 16pF, Produktpalette: QT161S Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT161S-37.400MEEI-T QT161S-37.400MEEI-T Виробник : TXC Corporation qt161s.pdf Crystal 37.4MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 16pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 275
QT161S-37.400MEEI-T QT161S-37.400MEEI-T Виробник : TXC 4420370.pdf Description: TXC - QT161S-37.400MEEI-T - Quarz, 37.4 MHz, SMD, 1.6mm x 1.2mm, 10 ppm, 16 pF, 10 ppm, QT161S Series
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 37.4MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: 10ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 16pF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 1.6mm x 1.2mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 37.4MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 16pF
Produktpalette: QT161S Series
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 13
QT161S-37.400MEEI-T Виробник : QST Corporation QT161S-37.400MEEI-T
Мінімальне замовлення: 458
товару немає в наявності
QT161S-37.400MEEI-T QT161S-37.400MEEI-T Виробник : TXC Corporation QT161S.pdf Crystals 1.6x1.2 Seam Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-10ppm a.25C, +/-10ppm (-20 to 70C), 16pF