Продукція > TXC CORPORATION > QT161S-37.400MEEV-T
QT161S-37.400MEEV-T
QT161S-37.400MEEV-T TXC Corporation
qt161s.pdf
Виробник: TXC Corporation
1.6x1.2 Timing XTAL 37.4 MHz 10ppm 10ppm -20 to 70C 8pF
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 468
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT161S-37.400MEEV-T - Quarz, 37.4 MHz, SMD, 1.6mm x 1.2mm, 10 ppm, 8 pF, 10 ppm, QT161S Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 1.6mm x 1.2mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 37.4MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: 10ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 10ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 8pF, Produktpalette: QT161S Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT161S-37.400MEEV-T QT161S-37.400MEEV-T Виробник : TXC Corporation qt161s.pdf 1.6x1.2 Timing XTAL 37.4 MHz 10ppm 10ppm -20 to 70C 8pF
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 275
QT161S-37.400MEEV-T QT161S-37.400MEEV-T Виробник : QST QT161S.pdf Description: 1.6X1.2 10/10PPM -20~70C 8PF
Packaging: Cut Tape (CT)
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Frequency: 37.4 MHz
Мінімальне замовлення: 8
QT161S-37.400MEEV-T QT161S-37.400MEEV-T Виробник : TXC 4420370.pdf Description: TXC - QT161S-37.400MEEV-T - Quarz, 37.4 MHz, SMD, 1.6mm x 1.2mm, 10 ppm, 8 pF, 10 ppm, QT161S Series
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 37.4MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: 10ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 8pF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 1.6mm x 1.2mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 37.4MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 8pF
Produktpalette: QT161S Series
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 13
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Load Capacitance: 8pF
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Frequency: 37.4 MHz
товару немає в наявності
QT161S-37.400MEEV-T QT161S-37.400MEEV-T Виробник : TXC Corporation QT161S.pdf Crystals 1.6x1.2 Seam Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-10ppm a.25C, +/-10ppm (-20 to 70C), 8pF