Продукція > TXC > QT1CS-32.768KDZY-T
QT1CS-32.768KDZY-T
QT1CS-32.768KDZY-T TXC
4087565.pdf
Виробник: TXC
Description: TXC - QT1CS-32.768KDZY-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 1.2mm x 1mm, 7 pF, 20 ppm, QT1CS Series
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 1.2mm x 1mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 7pF
Produktpalette: QT1CS Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT1CS-32.768KDZY-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 1.2mm x 1mm, 7 pF, 20 ppm, QT1CS Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 1.2mm x 1mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 7pF, Produktpalette: QT1CS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (20-Jun-2016).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT1CS-32.768KDZY-T QT1CS-32.768KDZY-T Виробник : QST QT1CS.pdf Description: 1.2X1.0 - 32.768KHZ 20PPM @25C 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
QT1CS-32.768KDZY-T QT1CS-32.768KDZY-T Виробник : TXC 4087565.pdf Description: TXC - QT1CS-32.768KDZY-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 1.2mm x 1mm, 7 pF, 20 ppm, QT1CS Series
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 1.2mm x 1mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 7pF
Produktpalette: QT1CS Series
Betriebstemperatur, max.: 85°C