Продукція > TXC > QT1M-32.768KDZF-T
QT1M-32.768KDZF-T
QT1M-32.768KDZF-T TXC
4087566.pdf
Виробник: TXC
Description: TXC - QT1M-32.768KDZF-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 6.9mm x 1.4mm, 12.5 pF, 20 ppm, QT1M Series
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 6.9mm x 1.4mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12.5pF
Produktpalette: QT1M Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
на замовлення 2780 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT1M-32.768KDZF-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 6.9mm x 1.4mm, 12.5 pF, 20 ppm, QT1M Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 6.9mm x 1.4mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 12.5pF, Produktpalette: QT1M Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (20-Jun-2016).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT1M-32.768KDZF-T QT1M-32.768KDZF-T Виробник : QST QT1M.pdf Category: Resonators and Generators
Description: Crystal; 32.768kHz; SMD; 6.9x1.4x1.4mm; 12.5pF; ±20ppm; -40÷85°C
Type of quartz: crystal
Frequency: 32.768kHz
Mounting: SMD
Body dimensions: 6.9x1.4x1.4mm
Operating temperature: -40...85°C
Resonator tolerance: ±20ppm
Capacitance: 12.5pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
QT1M-32.768KDZF-T QT1M-32.768KDZF-T Виробник : TXC 4087566.pdf Description: TXC - QT1M-32.768KDZF-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 6.9mm x 1.4mm, 12.5 pF, 20 ppm, QT1M Series
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12.5pF
Produktpalette: QT1M Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C