QT20.241-C1
QT20.241-C1 PULS, LP
1848
Виробник: PULS, LP
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Power (Watts): 480W
Features: Adjustable Output, Conformal Coating, Load Sharing, PFC
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.00" L x 2.56" W x 4.88" H (127.0mm x 65.0mm x 124.0mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: ABS, CSA, DNV GL, EAC, EN, IEC, SEMI, UL
Efficiency: 94.8%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 500 V
Standard Number: Class I Div 2; F47; 508; 50155; 60950-1; 61010-2-201
AC Voltage - Input: 323 ~ 552 VAC (3 Phase)
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W, Power (Watts): 480W, Features: Adjustable Output, Conformal Coating, Load Sharing, PFC, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.00" L x 2.56" W x 4.88" H (127.0mm x 65.0mm x 124.0mm), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: ABS, CSA, DNV GL, EAC, EN, IEC, SEMI, UL, Efficiency: 94.8%, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 500 V, Standard Number: Class I Div 2; F47; 508; 50155; 60950-1; 61010-2-201, AC Voltage - Input: 323 ~ 552 VAC (3 Phase).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT20.241-C1 Виробник : PULS 1848 AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 20A 490W Box