Продукція > TXC > QT26-32.768KDZB-B
QT26-32.768KDZB-B
QT26-32.768KDZB-B TXC
4087567.pdf
Виробник: TXC
Description: TXC - QT26-32.768KDZB-B - Quarz, 32.768 kHz, Zylinder, radial bedrahtet, 6mm x 2mm Durchm., 6 pF, 20 ppm, QT26 Series
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: Zylinder, radial bedrahtet, 6mm x 2mm Durchm.
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 6pF
Produktpalette: QT26 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
на замовлення 905 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT26-32.768KDZB-B - Quarz, 32.768 kHz, Zylinder, radial bedrahtet, 6mm x 2mm Durchm., 6 pF, 20 ppm, QT26 Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: Zylinder, radial bedrahtet, 6mm x 2mm Durchm., rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 6pF, Produktpalette: QT26 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (20-Jun-2016).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT26-32.768KDZB-B QT26-32.768KDZB-B Виробник : TXC 4087567.pdf Description: TXC - QT26-32.768KDZB-B - Quarz, 32.768 kHz, Zylinder, radial bedrahtet, 6mm x 2mm Durchm., 6 pF, 20 ppm, QT26 Series
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 6pF
Produktpalette: QT26 Series
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
на замовлення 905 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 65
QT26-32.768KDZB-B QT26-32.768KDZB-B Виробник : QST QT26.pdf Category: Resonators and Generators
Description: Crystal; 32.768kHz; THT; Ø1.9x6mm; 6pF; ±20ppm; Ø: 1.9mm; H: 6mm
Type of quartz: crystal
Frequency: 32.768kHz
Mounting: THT
Body dimensions: Ø1.9x6mm
Operating temperature: -20...70°C
Height: 6mm
Resonator tolerance: ±20ppm
Capacitance: 6pF
Diameter: 1.9mm
на замовлення 548 шт:
Мінімальне замовлення: 35
QT26-32.768KDZB-B QT26-32.768KDZB-B Виробник : QST QT26.pdf Description: 2X6 - 32.768KHZ 20PPM @25C 6PF
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical Can, Radial
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.079" Dia (2.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Height - Seated (Max): 0.245" (6.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 35 Ohms
Frequency: 32.768 kHz