Продукція > TXC > QT26-32.768KEZF-B
QT26-32.768KEZF-B
QT26-32.768KEZF-B TXC
Виробник: TXC
Description: TXC - QT26-32.768KEZF-B - Quarz, QT26 Series, 32.768 kHz, 10 ppm, 12.5 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
Quarzfrequenz: 32.768kHz
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: Zylinder, radial bedrahtet, 6mm x 2mm Durchm.
Belastungskapazität: 12.5pF
Produktpalette: QT26 Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
на замовлення 728 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT26-32.768KEZF-B - Quarz, QT26 Series, 32.768 kHz, 10 ppm, 12.5 pF, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 10ppm, Quarzfrequenz: 32.768kHz, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: Zylinder, radial bedrahtet, 6mm x 2mm Durchm., Belastungskapazität: 12.5pF, Produktpalette: QT26 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (20-Jun-2016).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT26-32.768KEZF-B QT26-32.768KEZF-B Виробник : TXC Description: TXC - QT26-32.768KEZF-B - Quarz, QT26 Series, 32.768 kHz, 10 ppm, 12.5 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
Quarzfrequenz: 32.768kHz
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12.5pF
Produktpalette: QT26 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
на замовлення 728 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
QT26-32.768KEZF-B QT26-32.768KEZF-B Виробник : QST Category: Resonators and Generators
Description: Crystal; 32.768kHz; THT; Ø1.9x6mm; 12.5pF; ±10ppm; Ø: 1.9mm; H: 6mm
Type of quartz: crystal
Frequency: 32.768kHz
Mounting: THT
Body dimensions: Ø1.9x6mm
Operating temperature: -20...70°C
Height: 6mm
Resonator tolerance: ±10ppm
Capacitance: 12.5pF
Diameter: 1.9mm