Продукція > TXC > QT3C-32.768KDZB-T
QT3C-32.768KDZB-T
QT3C-32.768KDZB-T TXC
4087573.pdf
Виробник: TXC
Description: TXC - QT3C-32.768KDZB-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 6 pF, 20 ppm, QT3C Series
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 1.5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 6pF
Produktpalette: QT3C Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT3C-32.768KDZB-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 6 pF, 20 ppm, QT3C Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 1.5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 6pF, Produktpalette: QT3C Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (20-Jun-2016).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT3C-32.768KDZB-T QT3C-32.768KDZB-T Виробник : QST QT3C.pdf Description: 3.0X1.5 - 32.768KHZ 20PPM @25C 6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
QT3C-32.768KDZB-T QT3C-32.768KDZB-T Виробник : TXC 4087573.pdf Description: TXC - QT3C-32.768KDZB-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 6 pF, 20 ppm, QT3C Series
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 6pF
Produktpalette: QT3C Series
Betriebstemperatur, max.: 85°C