Продукція > QST > QT3C-32.768KDZY-T
QT3C-32.768KDZY-T
QT3C-32.768KDZY-T QST
QT3C.pdf
Виробник: QST
Description: 3.0X1.5 +/-20PPM @25C 7PF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Frequency Tolerance: ±20ppm
Frequency: 0.032768 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT3C-32.768KDZY-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 7 pF, 20 ppm, QT3C Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 1.5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 7pF, Produktpalette: QT3C Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (20-Jun-2016).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT3C-32.768KDZY-T QT3C-32.768KDZY-T Виробник : QST QT3C.pdf Description: 3.0X1.5 +/-20PPM @25C 7PF
Packaging: Cut Tape (CT)
Load Capacitance: 7pF
Frequency Tolerance: ±20ppm
Frequency: 0.032768 MHz
на замовлення 700 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
QT3C-32.768KDZY-T QT3C-32.768KDZY-T Виробник : TXC 4087573.pdf Description: TXC - QT3C-32.768KDZY-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 7 pF, 20 ppm, QT3C Series
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 1.5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 7pF
Produktpalette: QT3C Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 7pF
Produktpalette: QT3C Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C