Продукція > QST > QT3CD-32.768KDZC-T
QT3CD-32.768KDZC-T
QT3CD-32.768KDZC-T QST
QT3CD.pdf
Виробник: QST
Description: 3.0X1.5 +/-20PPM @25C 9PF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Frequency Tolerance: ±20ppm
Frequency: 0.032768 MHz
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x1.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT3CD-32.768KDZC-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 9 pF, 20 ppm, QT3CD Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 1.5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 9pF, Produktpalette: QT3CD Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (20-Jun-2016).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT3CD-32.768KDZC-T QT3CD-32.768KDZC-T Виробник : TXC Corporation qt3cd.pdf Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 522
Мінімальне замовлення: 27
QT3CD-32.768KDZC-T QT3CD-32.768KDZC-T Виробник : TXC 4087574.pdf Description: TXC - QT3CD-32.768KDZC-T - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 9 pF, 20 ppm, QT3CD Series
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 1.5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 9pF
Produktpalette: QT3CD Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
Мінімальне замовлення: 100
QT3CD-32.768KDZC-T QT3CD-32.768KDZC-T Виробник : QST QT3CD.pdf Description: 3.0X1.5 +/-20PPM @25C 9PF
Packaging: Cut Tape (CT)
Load Capacitance: 9pF
Frequency Tolerance: ±20ppm
Frequency: 0.032768 MHz
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
на замовлення 732 шт:
Мінімальне замовлення: 10
QT3CD-32.768KDZC-T QT3CD-32.768KDZC-T Виробник : QST QT3CD.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Resonator: quartz; 32.768kHz; ±20ppm; 9pF; SMD; 3.2x1.5x0.9mm
Frequency: 32.768kHz
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 3.2x1.5x0.9mm
Resonator tolerance: ±20ppm
Type of resonator: quartz
Capacitance: 9pF
на замовлення 444 шт:
Мінімальне замовлення: 10
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 9pF
Produktpalette: QT3CD Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
Мінімальне замовлення: 16
товару немає в наявності
QT3CD-32.768KDZC-T QT3CD-32.768KDZC-T Виробник : TXC Corporation QT3CD-2941655.pdf Crystals 3.0x1.5 - 32.768KHz Quartz Xtal / Ceramic, +/-20ppm a.25C, 9pF