Продукція > QST > QT49-10.000MEEJ-B
QT49-10.000MEEJ-B
QT49-10.000MEEJ-B QST
QT49.pdf
Виробник: QST
Description: HC49 10PPM @25C 10PPM (-20 TO 7
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 10 MHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC49 10PPM @25C 10PPM (-20 TO 7, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QT49-10.000MEEJ-B Виробник : TXC Corporation QT49-3044208.pdf Crystals HC49 Through Hole MHz Quartz Xtal / Metal, +/-10ppm a.25C, +/-10ppm (-20 to 70C), 18pF