Продукція > TXC > QT49-12.000MEEJ-B
QT49-12.000MEEJ-B
QT49-12.000MEEJ-B TXC
3959324.pdf
Виробник: TXC
Description: TXC - QT49-12.000MEEJ-B - Quarz, 12 MHz, Durchsteckmontage, 11.5mm x 5mm, 10 ppm, 18 pF, 10 ppm, QT49 Series
tariffCode: 85416000
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 12MHz
euEccn: NLR
Frequenzstabilität + / -: 10ppm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Belastungskapazität: 18pF
Quarzgehäuse: Durchsteckmontage, 11.5mm x 5mm
Betriebstemperatur, max.: 70°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: QT49 Series
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
на замовлення 738 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT49-12.000MEEJ-B - Quarz, 12 MHz, Durchsteckmontage, 11.5mm x 5mm, 10 ppm, 18 pF, 10 ppm, QT49 Series, tariffCode: 85416000, Frequenztoleranz + / -: 10ppm, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 12MHz, euEccn: NLR, Frequenzstabilität + / -: 10ppm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Belastungskapazität: 18pF, Quarzgehäuse: Durchsteckmontage, 11.5mm x 5mm, Betriebstemperatur, max.: 70°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: QT49 Series, SVHC: No SVHC (20-Jun-2016).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 12 MHz
товару немає в наявності
QT49-12.000MEEJ-B Виробник : TXC Corporation QT49.pdf Crystals HC49 Through Hole MHz Quartz Xtal / Metal, +/-10ppm a.25C, +/-10ppm (-20 to 70C), 18pF