Продукція > QST > QT49-13.560MAAJ-B
QT49-13.560MAAJ-B
QT49-13.560MAAJ-B QST
QT49.pdf
Виробник: QST
Description: HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Crystal; 13.56MHz; -20÷70°C; THT; 11.5x5x3.68mm; 18pF, Frequency: 13.56MHz, Mounting: THT, Operating temperature: -20...70°C, Capacitance: 18pF, Body dimensions: 11.5x5x3.68mm, Type of quartz: crystal, Frequency stability: ±30ppm, Resonator tolerance: ±30ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
QT49-13.560MAAJ-B Виробник : TXC Corporation QT49.pdf Crystals HC49 Through Hole MHz Quartz Xtal / Metal, +/-30ppm a.25C, +/-30ppm (-20 to 70C), 18pF
товару немає в наявності
QT49-13.560MAAJ-B Виробник : QST QT49.pdf Category: Resonators and Generators
Description: Crystal; 13.56MHz; -20÷70°C; THT; 11.5x5x3.68mm; 18pF
Frequency: 13.56MHz
Mounting: THT
Operating temperature: -20...70°C
Capacitance: 18pF
Body dimensions: 11.5x5x3.68mm
Type of quartz: crystal
Frequency stability: ±30ppm
Resonator tolerance: ±30ppm