Продукція > TXC > QT49-24.000MAAJ-B
QT49-24.000MAAJ-B
QT49-24.000MAAJ-B TXC
3959324.pdf
Виробник: TXC
Description: TXC - QT49-24.000MAAJ-B - Quarz, 24 MHz, Durchsteckmontage, 11.5mm x 5mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, QT49 Series
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: Durchsteckmontage, 11.5mm x 5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 24MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 30ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QT49 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
на замовлення 913 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT49-24.000MAAJ-B - Quarz, 24 MHz, Durchsteckmontage, 11.5mm x 5mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, QT49 Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: Durchsteckmontage, 11.5mm x 5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 24MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 30ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 30ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: QT49 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (20-Jun-2016).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 24 MHz
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
QT49-24.000MAAJ-B Виробник : TXC Corporation QT49.pdf Crystals HC49 Through Hole MHz Quartz Xtal / Metal, +/-30ppm a.25C, +/-30ppm (-20 to 70C), 18pF