Продукція > QST > QT49-48.000MFEQ-B
QT49-48.000MFEQ-B
QT49-48.000MFEQ-B QST
QT49.pdf
Виробник: QST
Description: HC49 15PPM @25C 10PPM (-20 TO 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: 3rd Overtone
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 48 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC49 15PPM @25C 10PPM (-20 TO 7, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±15ppm, Operating Mode: 3rd Overtone, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 48 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 10pF
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: 3rd Overtone
Part Status: Active
Frequency: 48 MHz