Продукція > QST > QT49-7.3728MAAJ-B
QT49-7.3728MAAJ-B
QT49-7.3728MAAJ-B QST
QT49.pdf
Виробник: QST
Description: HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 7.3728 MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QT49-7.3728MAAJ-B - Quarz, 7.3728 MHz, Durchsteckmontage, 11.5mm x 5mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, QT49 Series, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 7.3728MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 30ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 30ppm, Quarzfrequenz: 0, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: Durchsteckmontage, 11.5mm x 5mm, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: QT49 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (20-Jun-2016).
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 7.3728 MHz
на замовлення 391 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
QT49-7.3728MAAJ-B QT49-7.3728MAAJ-B Виробник : TXC 3959324.pdf Description: TXC - QT49-7.3728MAAJ-B - Quarz, 7.3728 MHz, Durchsteckmontage, 11.5mm x 5mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, QT49 Series
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 7.3728MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 30ppm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
Quarzfrequenz: 0
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: Durchsteckmontage, 11.5mm x 5mm
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QT49 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (20-Jun-2016)
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 22
QT49-7.3728MAAJ-B QT49-7.3728MAAJ-B Виробник : QST QT49.pdf Category: THT quartz crystals
Description: Resonator: quartz; 7.3728MHz; ±30ppm; 18pF; THT; 11.5x5x3.68mm
Type of resonator: quartz
Mounting: THT
Operating temperature: -20...70°C
Capacitance: 18pF
Body dimensions: 11.5x5x3.68mm
Resonator tolerance: ±30ppm
Frequency stability: ±30ppm
Frequency: 7.3728MHz
на замовлення 905 шт:
Мінімальне замовлення: 11
QT49-7.3728MAAJ-B QT49-7.3728MAAJ-B Виробник : TXC Corporation QT49.pdf Crystals HC49 Through Hole MHz Quartz Xtal / Metal, +/-30ppm a.25C, +/-30ppm (-20 to 70C), 18pF