Продукція > QST > QT49-7.680MAAJ-B
QT49-7.680MAAJ-B
QT49-7.680MAAJ-B QST
QT49.pdf
Виробник: QST
Description: HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
на замовлення 704 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT quartz crystals, Description: Resonator: quartz; 7.68MHz; ±30ppm; 18pF; THT; 11.5x5x3.68mm, Type of resonator: quartz, Frequency: 7.68MHz, Mounting: THT, Body dimensions: 11.5x5x3.68mm, Operating temperature: -20...70°C, Capacitance: 18pF, Resonator tolerance: ±30ppm, Frequency stability: ±30ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
QT49-7.680MAAJ-B Виробник : TXC Corporation QT49-3044208.pdf Crystals HC49 Through Hole MHz Quartz Xtal / Metal, +/-30ppm a.25C, +/-30ppm (-20 to 70C), 18pF
товару немає в наявності
QT49-7.680MAAJ-B Виробник : QST QT49.pdf Category: THT quartz crystals
Description: Resonator: quartz; 7.68MHz; ±30ppm; 18pF; THT; 11.5x5x3.68mm
Type of resonator: quartz
Frequency: 7.68MHz
Mounting: THT
Body dimensions: 11.5x5x3.68mm
Operating temperature: -20...70°C
Capacitance: 18pF
Resonator tolerance: ±30ppm
Frequency stability: ±30ppm