QTC332.76809B2R
QTC332.76809B2R QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998799.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QTC332.76809B2R - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 9 pF, 20 ppm, QTC3
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 1.5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 9pF
Produktpalette: QTC3
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1218 шт:
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QTC332.76809B2R - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 9 pF, 20 ppm, QTC3, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 1.5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 9pF, Produktpalette: QTC3, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QTC332.76809B2R QTC332.76809B2R Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998799.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QTC332.76809B2R - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 9 pF, 20 ppm, QTC3
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 9pF
Produktpalette: QTC3
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C