QTC432.76812B2R
QTC432.76812B2R QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998800.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QTC432.76812B2R - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 4.1mm x 1.5mm, 12.5 pF, 20 ppm, QTC3
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 4.1mm x 1.5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12.5pF
Produktpalette: QTC3
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QTC432.76812B2R - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 4.1mm x 1.5mm, 12.5 pF, 20 ppm, QTC3, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 4.1mm x 1.5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 12.5pF, Produktpalette: QTC3, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QTC432.76812B2R QTC432.76812B2R Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998800.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QTC432.76812B2R - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 4.1mm x 1.5mm, 12.5 pF, 20 ppm, QTC3
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12.5pF
Produktpalette: QTC3
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C