Продукція > Q-TECH CORPORATION > QTCH570UD90-32K768
QTCH570UD90-32K768
QTCH570UD90-32K768 Q-TECH CORPORATION
QPDS-0211-QTCH-High-Temp.pdf
Виробник: Q-TECH CORPORATION
Description: HIGH TEMPERATURE CRYSTAL OSCILLA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 185°C
Frequency Stability: ±200ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH TEMPERATURE CRYSTAL OSCILLA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 185°C, Frequency Stability: ±200ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±200ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Frequency: 32.768 kHz