Продукція > TXC > QTK325-32.768KBE-T
QTK325-32.768KBE-T
QTK325-32.768KBE-T TXC
4087580.pdf
Виробник: TXC
Description: TXC - QTK325-32.768KBE-T - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 3.2mm x 2.5mm , 3.3V, Produktreihe QTK325
tariffCode: 85416000
Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Frequenzstabilität + / -: 50ppm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 3.2mm x 2.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 2995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TXC - QTK325-32.768KBE-T - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 3.2mm x 2.5mm , 3.3V, Produktreihe QTK325, tariffCode: 85416000, Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: 50ppm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 3.2mm x 2.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QTK325-32.768KBE-T QTK325-32.768KBE-T Виробник : QST QTK325.pdf Description: XTAL OSC XO 32.7680 KHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: Crystal
Кількість Ціна
QTK325-32.768KBE-T QTK325-32.768KBE-T Виробник : TXC 4087580.pdf Description: TXC - QTK325-32.768KBE-T - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 3.2mm x 2.5mm , 3.3V, Produktreihe QTK325
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 14
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
QTK325-32.768KBE-T Виробник : QST QTK325.pdf Category: SMD quartz generators
Description: Generator: CMOS; 32.768kHz; SMD; 3.3VDC; ±50ppm; -40÷85°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Type of generator: CMOS
Body dimensions: 3.2x2.5x1mm
Operating voltage: 3.3V DC
Frequency stability: ±50ppm
Frequency: 32.768kHz