Продукція > QST > QTK325-32.768KDA-T
QTK325-32.768KDA-T
QTK325-32.768KDA-T QST
QTK325.pdf
Виробник: QST
Description: XTAL OSC XO 32.7680 KHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 3mA
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 2618 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 32.7680 KHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 3mA, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active, Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: Crystal.