Продукція > QST > QTM161-12.288MDE-T
QTM161-12.288MDE-T
QTM161-12.288MDE-T QST
QTM161.pdf
Виробник: QST
Description: 1.6X1.2 CMOS QUARTZ OSC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.065" L x 0.049" W (1.65mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Frequency: 12.288 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.6X1.2 CMOS QUARTZ OSC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.065" L x 0.049" W (1.65mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Frequency: 12.288 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QTM161-12.288MDE-T QTM161-12.288MDE-T Виробник : QST QTM161.pdf Description: 1.6X1.2 CMOS QUARTZ OSC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 25mA
Frequency: 12.288 MHz