QTP732.76812B20R
QTP732.76812B20R QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998801.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QTP732.76812B20R - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 6.9mm x 1.4mm, 12.5 pF, 20 ppm, QTP7
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 6.9mm x 1.4mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12.5pF
Produktpalette: QTP7
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2267 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QTP732.76812B20R - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 6.9mm x 1.4mm, 12.5 pF, 20 ppm, QTP7, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 6.9mm x 1.4mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 12.5pF, Produktpalette: QTP7, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QTP732.76812B20R QTP732.76812B20R Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998801.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QTP732.76812B20R - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 6.9mm x 1.4mm, 12.5 pF, 20 ppm, QTP7
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12.5pF
Produktpalette: QTP7
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C