QTP832.76812B20R
QTP832.76812B20R QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998802.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QTP832.76812B20R - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 8.7mm x 3.8mm, 12.5 pF, 20 ppm, QTP8
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 8.7mm x 3.8mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 12.5pF
Produktpalette: QTP8
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 881 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QTP832.76812B20R - Quarz, QTP8, 32.768 kHz, 20 ppm, 12.5 pF, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, Quarzfrequenz: 32.768kHz, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 8.7mm x 3.8mm, Belastungskapazität: 12.5pF, Produktpalette: QTP8, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QTP832.76812B20R QTP832.76812B20R Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998802.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QTP832.76812B20R - Quarz, QTP8, 32.768 kHz, 20 ppm, 12.5 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
Quarzfrequenz: 32.768kHz
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 8.7mm x 3.8mm
Belastungskapazität: 12.5pF
Produktpalette: QTP8
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C