QX218A16.00000B15M
QX218A16.00000B15M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
QANT-S-A0010069914-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QX218A16.00000B15M - Oszillator, 16MHz, 25ppm, SMD, 2.5mm x 2mm, HCMOS, 1.8V, Baureihe QX2
tariffCode: 85437090
Kompatibler Oszillatorausgang: HCMOS
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 16MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 25ppm
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 1.8V
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Produktpalette: QX2
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 2.5mm x 2mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QX218A16.00000B15M - Oszillator, 16MHz, 25ppm, SMD, 2.5mm x 2mm, HCMOS, 1.8V, Baureihe QX2, tariffCode: 85437090, Kompatibler Oszillatorausgang: HCMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 16MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 25ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 1.8V, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Produktpalette: QX2, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 2.5mm x 2mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QX218A16.00000B15M QX218A16.00000B15M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QX218A16.00000B15M - Oszillator, 16MHz, 25ppm, SMD, 2.5mm x 2mm, HCMOS, 1.8V, Baureihe QX2
tariffCode: 85437090
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 16MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Produktpalette: QX2
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C