QX533A12.00000B15M
QX533A12.00000B15M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998821.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QX533A12.00000B15M - Oszillator, 12MHz, 25ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, HCMOS, 3.3V, Baureihe QX5
tariffCode: 85437090
Kompatibler Oszillatorausgang: HCMOS
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 12MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 25ppm
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Produktpalette: QX5
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 5mm x 3.2mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 1140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QX533A12.00000B15M - Oszillator, 12MHz, 25ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, HCMOS, 3.3V, Baureihe QX5, tariffCode: 85437090, Kompatibler Oszillatorausgang: HCMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 12MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 25ppm, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Produktpalette: QX5, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 5mm x 3.2mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QX533A12.00000B15M QX533A12.00000B15M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QX533A12.00000B15M - Oszillator, 12MHz, 25ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, HCMOS, 3.3V, Baureihe QX5
tariffCode: 85437090
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 12MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Produktpalette: QX5
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C