QX733A10.00000B15M
QX733A10.00000B15M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998820.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QX733A10.00000B15M - Oszillator, 10MHz, 25ppm, SMD, 7mm x 5mm, HCMOS, 3.3V, Baureihe QX7
tariffCode: 85437090
Kompatibler Oszillatorausgang: HCMOS
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 10MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 25ppm
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Produktpalette: QX7
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QX733A10.00000B15M - Oszillator, 10MHz, 25ppm, SMD, 7mm x 5mm, HCMOS, 3.3V, Baureihe QX7, tariffCode: 85437090, Kompatibler Oszillatorausgang: HCMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 10MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 25ppm, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Produktpalette: QX7, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QX733A10.00000B15M QX733A10.00000B15M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998820.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QX733A10.00000B15M - Oszillator, 10MHz, 25ppm, SMD, 7mm x 5mm, HCMOS, 3.3V, Baureihe QX7