Продукція > RECOM POWER > R-78AA1.5-1.0SMD
R-78AA1.5-1.0SMD
R-78AA1.5-1.0SMD Recom Power
R-78AA-1.0.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 1.5V 2W
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 10-SMD Module
Size / Dimension: 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 1.5V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1.5V 2W, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 10-SMD Module, Size / Dimension: 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 1.5V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R-78AA1.5-1.0SMD R-78AA1.5-1.0SMD Виробник : RECOM Power R_78AA_1.0.pdf DC/DC Converters - SMD 1A DC/DC REG 4.75-18Vin 1.5Vout