R-78B1.5-1.0
R-78B1.5-1.0 Recom Power
R-78B-1.0.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 1.5V 1.5W
Packaging: Tube
Features: OTP, SCP
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 26V
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 1.5V
Power (Watts): 1.5 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1.5V 1.5W, Packaging: Tube, Features: OTP, SCP, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 26V, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 1.5V, Power (Watts): 1.5 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції R-78B1.5-1.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R-78B1.5-1.0 R-78B1.5-1.0 Виробник : RECOM Power R-78B-1.0-1710999.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 1A DC/DC REG 4.75-26Vin 1.5Vout