R-78B1.5-1.5L
R-78B1.5-1.5L Recom Power
R-78B-1.5.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 1.5V 2.25W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters 1.5A DC/DC REG 4.75-18Vin 1.5Vout.
Інші пропозиції R-78B1.5-1.5L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R-78B1.5-1.5L R-78B1.5-1.5L Виробник : RECOM Power R-78B-1.5-1711265.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 1.5A DC/DC REG 4.75-18Vin 1.5Vout