R-78B2.5-1.5L
R-78B2.5-1.5L Recom Power
R-78B-1.5.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 2.5V 3.75W
Features: OTP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 1.5A
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 2.5V
Power (Watts): 3.75 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 2.5V 3.75W, Features: OTP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 1.5A, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 2.5V, Power (Watts): 3.75 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції R-78B2.5-1.5L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R-78B2.5-1.5L R-78B2.5-1.5L Виробник : RECOM Power R-78Bxx-1.5_L-958424.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 1.5A DC/DC REG 4.75-18Vin 2.5Vout