Продукція > RECOM POWER > R-REF04-RIA12-2
R-REF04-RIA12-2
R-REF04-RIA12-2 Recom Power
R-REF04-RIA12.pdf
Виробник: Recom Power
Description: R-REF04-RIA12-2 REFERENCE DESIGN
Packaging: Box
Voltage - Input: 12V ~ 75V
Current - Output: 45A
Contents: Partially Populated Board(s)
Board Type: Partially Populated
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC Converter
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: R-REF04-RIA12-2 REFERENCE DESIGN, Packaging: Box, Voltage - Input: 12V ~ 75V, Current - Output: 45A, Contents: Partially Populated Board(s), Board Type: Partially Populated, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC Converter, Part Status: Active.