R0.25D-1515
R0.25D-1515 Recom Power
R0.25S_R0.25D.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 250MW
Features: SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 10-SMD Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16.5V
Efficiency: 60 ~ 70%
Current - Output (Max): 8.3mA, 8.3mA
Voltage - Input (Min): 13.5V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 250 mW
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 250MW, Features: SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 10-SMD Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16.5V, Efficiency: 60 ~ 70%, Current - Output (Max): 8.3mA, 8.3mA, Voltage - Input (Min): 13.5V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 250 mW, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції R0.25D-1515
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R0.25D-1515 R0.25D-1515 Виробник : RECOM Power R0.25S_R0.25D-1670484.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD CONV DC/DC 0.25W 15VIN +/-15VOUT