R05P212S
R05P212S Recom Power
RxxP2xx.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 2W
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 167mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 6.4 kV
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 2W, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 167mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 6.4 kV.
Інші пропозиції R05P212S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R05P212S R05P212S Виробник : RECOM Power RxxP2xx-958277.pdf Isolated DC/DC Converters 2W DC/DC 5.2kV UNREG 5Vin 12Vout