R10-E1P2-V700
R10-E1P2-V700 TE Connectivity
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity
Industrial Relays DPDT 3Amp GEN Purpos
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - R10-E1P2-V700 - RELAY, DPDT, 120VAC, 30VDC, 3A, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Quick Connect, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Non Latching, Kontaktmaterial: Silver, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 3A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 700ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Socket, Produktpalette: R10 Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: 120V, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E1P2-V700 R10-E1P2-V700 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Termination Style: Plug In
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 34.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 120VAC - Nom
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Active
на замовлення 261 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
R10-E1P2-V700 R10-E1P2-V700 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 1972548.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - R10-E1P2-V700 - RELAY, DPDT, 120VAC, 30VDC, 3A
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Quick Connect
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 3A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 700ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Socket
Produktpalette: R10 Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 120V