R10-E1Y2-V28
R10-E1Y2-V28 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_R10_0217-712696.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPDT 2A 5VDC 28Ohm GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - R10-E1Y2-V28 - POWER RELAY, DPDT, 120VAC, 28VDC, 2A, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Quick Connect, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Non Latching, Kontaktmaterial: Silver, Kontaktstrom: 2A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 28ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 28V, Relaismontage: Socket, Produktpalette: R10 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spulenspannung: 5VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: 120V, directShipCharge: 25.
Інші пропозиції R10-E1Y2-V28
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E1Y2-V28 R10-E1Y2-V28 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 5V
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
R10-E1Y2-V28 R10-E1Y2-V28 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 1972548.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - R10-E1Y2-V28 - POWER RELAY, DPDT, 120VAC, 28VDC, 2A
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Quick Connect
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 28ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 28V
Relaismontage: Socket
Produktpalette: R10 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 5VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 120V