Продукція > Реле > R10-E1Y4-V2,5K
R10-E1Y4-V2,5K
Код товару: 98593
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Ціна
R10-E1Y4-V2.5K R10-E1Y4-V2.5K Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 19.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 120VAC, 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 36 VDC
Part Status: Active
на замовлення 182 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
R10-E1Y4-V2.5K R10-E1Y4-V2.5K Виробник : TE Connectivity NG_DS_1308242_R10_0217-718828.pdf Industrial Relays 4PDT SLDER 2.5K OHMS
на замовлення 102 шт:
Кількість Ціна
R10-E1Y4-V2.5K Виробник : Tyco DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт