R10-E1Z8-V350
R10-E1Z8-V350 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 8PDT 2A 24VDC
Packaging: Tray
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: 8PDT (8 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 120VAC, 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Active
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 8PDT 2A 24VDC, Packaging: Tray, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 75°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: 8PDT (8 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 120VAC, 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Part Status: Active.
Інші пропозиції R10-E1Z8-V350
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E1Z8-V350 R10-E1Z8-V350 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE 8PDT 2A 24VDC
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: 8PDT (8 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Active
товару немає в наявності
R10-E1Z8-V350 R10-E1Z8-V350 Виробник : TE Connectivity / AMP NG_DS_1308242_R10_0217-712757.pdf Industrial Relays 8PDT 2A 24VDC 350Ohm GEN PURPOSE RELAY