R10-E6077-1
R10-E6077-1 TE Connectivity
NG_DS_1308242_R10_0217-917680.pdf
Виробник: TE Connectivity
General Purpose Relays DPDT 10A 12VDC 52Ohm GEN PURPOSE RELAY
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук