R100-122-000
R100-122-000 Hammond Manufacturing
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BOX ALUM BEIGE 7.087"L X 4.724"W
Packaging: Bulk
Features: PCB Supports, Watertight
Color: Beige
Size / Dimension: 7.087" L x 4.724" W (180.00mm x 120.00mm)
Material: Metal, Aluminum
Height: 3.937" (100.00mm)
Design: Split Sides
Ratings: DIN 40050, IP66, NEMA 4X
Container Type: Box
Area (L x W): 33.6in² (217cm²)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ALUM BEIGE 7.087"L X 4.724"W, Packaging: Bulk, Features: PCB Supports, Watertight, Color: Beige, Size / Dimension: 7.087" L x 4.724" W (180.00mm x 120.00mm), Material: Metal, Aluminum, Height: 3.937" (100.00mm), Design: Split Sides, Ratings: DIN 40050, IP66, NEMA 4X, Container Type: Box, Area (L x W): 33.6in² (217cm²), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R100-122-000 R100-122-000 Виробник : Hammond Manufacturing r100.pdf Miniature Cases – Industrial Watertight/ThickWall 7.2x4.8x4" Diecast